Size Nasıl Ulaşmamızı İstersiniz?
  • Kaliteyi Zaman Belirler. BRC İç Anadolu Bölge Bayi 2A Merkez Servisi
ONLINE RANDEVU FORMU

Brc MavidenizlerHAKKIMIZDA

Ülkemizde 1996 yılında yasal zeminlerde dönüşümü yapılmaya başlayan LPG (Likit Petrol Gaz) sistemlerinin araç dönüşümlerinde çalışmış bir kadroya sahip firmamız son teknolojiyle donanarak yeni versiyonlarla Mavidenizler Otogaz Ltd. Şti. Lpg ve Cng Dönüşüm Merkezi olarak hizmete başlamıştır.

Son teknolojilerle donatılmış firmamız kalite politikasını daima ön planda tutmuştur. Firmamız 2005 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetiyle sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Türkiye de LPG montajların’da büyük otomotiv sektörlerinin tercih ettiği firma haline gelmiştir. Ayrıca 2008 ve 2019 yılları arasında Türkiye de en fazla ve sorunsuz BRC marka LPG kitinin montajını yapan firma olmuştur.

mavidenizler-brc-kurumsal-image

Brc MavidenizlerNELER YAPIYORUZ?

2008 yılında BRC markası Türkiye tek distribütörü 2A Mühendisliğin İç Anadolu Bölge Bayi Ankara Merkez Servisi görevini üstlenerek markamızın adına yakışır kaliteli çalışmaların altına imzasını atmıştır. Türkiye de LPG montajların’da büyük otomotiv sektörlerinin tercih ettiği firma haline gelmiştir.

Brc MavidenizlerKALİTE POLİTİKAMIZ

Hizmet ürünlerimizin müşterilerimize en iyi şekilde sunulması hususunda oluşturulan “Kalite Yönetim Sistemi”mizi aşağıda belirtilen kurumsal temel prensipler çerçevesinde etkin bir şekilde uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Üç temel maddeden oluşan Mavidenizler Kurumsal Prensipleri şunlardır;

  • İşimizi bir bütün olarak tüm detayları ile “MÜKEMMEL” yapmak
  • Müşterilerimizi “KOŞULSUZ MEMNUN ETMEK”
  • Kendimizi ve ekibimizi sürekli “GELİŞTİRMEK”

Müşterilerimizin sektörel, tüzel ve kişisel beklentilerini ve ihtiyaçlarını öncelikle doğru olarak tanımlamak, kendilerine ihtiyaçlarını karşılayacak, yüksek teknoloji ve know-how içeren hizmet ürünleri yaratmak, geliştirmek ve bunları yüksek standartta kurumsal bir hizmet anlayışı ile en ekonomik şekilde sunmak birincil görevimizdir. Dünya’da sektörümüz ile ilgili en son gelişme ve teknolojileri yakından izleyerek, Türkiye şartlarına adapte etmeyi ve müşterilerimizin istifadesine sunma görev bilinci ile sektörümüzün en iyisi olmayı hedefledik.

İnsana yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğunun bilincinde olarak, sahip olduğumuz insan kaynağının kalitesini ve gücünü arttırma konusunda, tüm elemanlarımızın eğitim faaliyetlerini önemle değerlendirmekteyiz. Tüm Mavidenizler çalışanlarının kalite hedeflerimiz doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmesi için mesleki ve kalite eğitimlerini sağlamakta ve bunu sürekli kılmakta kararlıyız. İş yerlerimizin görsel ve kurumsal standartları, çalışma ortamı ve temizliği hususlarında kendi sektörümüzde örnek olmayı amaçlamaktayız.